جنبش بزرگ وبلاگی حامیان مهندس میرحسین موسوی جنبش بزرگ وبلاگی حامیان مهندس میرحسین موسوی
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مردم از خدایى بترسید که اگر گفتید مى‏شنود و اگر در دل نهفتید مى‏داند . و بر مرگى پیشى گیرید که اگر از آن گریختید به شما مى‏رسد ، و اگر ایستادید شما را مى‏گیرد ، و اگر فراموشش کردید شما را به یاد مى‏آرد . [نهج البلاغه]
امروز: چهارشنبه 99 تیر 25

در تهران بودم و دیدم علی رقم آنکه ادعا می کنند و تلوزیون نشان می دهد اغتشاش را مردم شروع نکردند . دیدم که سربازهای به باطوم مسلح شده انگار تمام عقده دوره خدمت اجباری شان را از مردم می گیرند . دیدم که کسانی را که آرام راه می رفتند و شعار الله اکبر می دادند مثل یهودیان که مبارزان فلسطینی را می زدند زیر ضربات خود می گیرند . می دیدم که لباس شخصیهای همیشه امن مثل همیشه داغ تر از نیروی انتظامی اصرار در ضرب و شتم مردم داشتند . می دیدم که عوامل تحریک را کاری نداشتند اما تحریک شدگان را می گرفتند و می زدند .

چی بگم ، گریه امان نمی ده . دیروز با انتظار به این که وزارت کشور مجوز می دهد راهی راهپیمایی شدیم ولی افسوس که مجریان قانون نمی خواهند مردم بر اساس قانون عمل کنند . مردم را مجبور می کنند تا خلاف قانون کنند چرا که قانون به دست کسی است که همه مجاری اش را فقط به روی یک گروه باز می کند و بر روی گروه دیگر می بندد .

این نامه آق‍ای رضائی را خواندم  و آرزو می کردم که ای کاش هنوز هم سردار محسن رضائی فرمانده سپاه همیشه سرافراز پاسداران بود نه آن کسانی که غاصب لباس سپاه هستند . اگر دوست داشتید شما هم بخوانید .

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=52028



 • کلمات کلیدی :
 •  نوشته شده توسط موج دهم در سه شنبه 88/3/26 و ساعت 4:33 عصر | نظرات دیگران()
   لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  خودم دیدم که آشوبگر چه کسی بود !
  تشکر رهبر معظم انقلاب از مردم
  فرمان هشت ماده ای امام راحل (قدس سره)
  آقای موسوی رأیم را پس خواهم گرفت .
  چرا چادر زهرا رهنورد از سرش لیز می خورد ؟
  [عناوین آرشیوشده]

  بالا

  طراح قالب: رضا امین زاده** پارسی بلاگ پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ

  بالا